Driebandentoernooi KBO Reusel naar 2 e ronde

Het KBO driebandentoernooi bereikte afgelopen week de 2 e ronde. Vanaf dinsdag 25 maart 2014 wordt er door nog 20 spelers in vier poules gestreden voor een plek in de finale ronde

Opvallend mag wel genoemd worden dat de finalisten H vd Borne(winnaar 2013) en A vd Borne nu niet doorgedrongen zijn tot de tweede ronde.

Poule 1 Poule 2
Th Sanders 19 A Kennis      12
J Sanders 10 J Minnen       8
H Dirckx 11 M v Limpt ( pr )     11 
W vd Borne 11 H Schellenkens     12 
J Borgmans 12 P DaniŽls      12
Poule 3 Poule 4
C Luyten 16 J Tielemans 11 1e reserve H vd Borne
B Westendorp 10 J Zijlmans 8 2e reseve A vd Borne
C Hermans 10 H Liebregts 11
C Tops 11 H Huibregts 10
L Lavrijsen 13 J v Limpt 11
biljart 1 biljart 2
Dinsdag 25-Mrt J Sanders W vd Borne J Tielemans H Liebregts
13.00 - 13.45 Th Sanders J Borgmans J Zijlmans J v Limpt
13.45 - 14.30 H Dirckx J Sanders H Huibregts H Liebregts
14.30 - 15.15 W vd Borne J Borgmans J Zijlmans J Tielemans
15.15 - 16.00 H Dirckx Th Sanders J v Limpt H Huibregts
16.00 - 16.45
Woesdag 26-Mrt C Tops C Hermans A Kennis J Minnen
13.00 - 13.45 C Luyten L Lavrijsen P DaniŽls H Schellenkens
13.45 - 14.30 B Westendorp C Tops M v Limpt ( pr ) A Kennis
14.30 - 15.15 C Hermans C Luyten J Minnen P DaniŽls
15.15 - 16.00 L Lavrijsen B Westendorp H Schellenkens M v Limpt ( pr )
16.00 - 16.45
Dinsdag 1 - Apr H Dirckx J Borgmans J Zijlmans H Huibregts
13.00 - 13.45 Th Sanders J Sanders H Liebregts J v Limpt
13.45 - 14.30 W vd Borne H Dirckx J Tielemans H Huibregts
14.30 - 15.15 J Borgmans J Sanders J Zijlmans H Liebregts
15.15 - 16.00 Th Sanders W vd Borne J Tielemans J v Limpt
16.00 - 16.45
Woesdag 2 -  Apr H Schellenkens A Kennis C Luyten B Westendorp
13.00 - 13.45 M v Limpt ( pr ) P DaniŽls C Tops L Lavrijsen
13.45 - 14.30 H Schellenkens J Minnen C Hermans B Westendorp
14.30 - 15.15 A Kennis P DaniŽls C Luyten C Tops
15.15 - 16.00 J Minnen M v Limpt ( pr ) L Lavrijsen C Hermans

Aan bovenstaand bericht kunnen geen rechten worden ontleend.