Veel Atletiek tijdens AVR'69 van jong tot oud(er)  

beeld (lage resolutie): Bart Damen passeert de grens tijdens de Grensloop (10 engelse mijlen)

Op zaterdag 6 april 2019 werd door AVR'69 de Brabantse Kampioenschappen 10 kilometers  georganiseerd voor lopers met een licentie. Ook waren er veel inschrijvingen voor lopers buiten Brabant.

Hiernaast kregen een kwartier eerder lopers het startschot voor de 10 engelse mijlen die AVR'69 organiseert samen met het Arendonkse Arac waarbij de lopers via het Beleven en Arendonk bij het voormalige dounakantoor weer de grens passeren richting finish.

Vroeger in de middag ging de jeugd van start bij de mini survival run.

Snelste op de 10 engelse mijlen was Bart Damen uit Reusel met een tijd van 01.02.27 uur

De snelste loper op de 10 km was Rick Hartogs (DAK) 00.31.41 uur (onderstaande foto)

alle info en uitslagen op de website van AVR '69 klik hier

foto's grensloop 10 engelse mijlen

foto Bart Damen direct na de start in de Lensheuvel

  foto Ruud Lauwers

f

f

foto finish in zicht

 

foto: tijdcontrole

 foto: Ruud Lauwers snel hersteld (10 engelse mijlen.

foto's prijsuitreikingen veel categoriŽn. 10 km en 10 km brab kampioenschappen en leeftijdsklassen. Een korte impressie van enkele podia.

meer foto's later bij AVR'69 klik hier

 foto 10 km 1 An Claes (LYRA) 00.40.14 uur, 2 Eefje Melssen (GAC Gemert), 3 Marieke Kwinten (AVR'69)

 

foto 10 km Heren: 1 Rick Hartogs (DAK)00.31.41, 2 Lauran Beijens (Tilburg Road Runners), 3 Ben Souwen (Eindhoven Atletiek)

foto 10 km Brab Kampioenschappen Dames: 1 Sara van Grunsven(Tilburg Road Runners) tijd 00.39.29, 2 Evelien Lauwers (AVR'69), 3 Jolien Bruininx (AVR'69)

foto 10 km Heren 55+ Brab kampioenschappen: 1 Andy Verhoeven (Eindhoven Atletiek) 00.42.02, 2 John Marijnissen (Sprint), 3 Frans van der Staak (Atletiek Oirschot) 

 foto: Heren 35+ Brab Kampioenschappen 1 Timothy Karanu (Eindhoven Atletiek) 00.33.57. 2 Harald van Gils (Loopgroep Aart Stigter)

foto 10 km Heren Brab Kampioenschappen: 1 Rick Hartogs (DAK), 2 Lauran Beijens (Tilburg Road Runners), 3 Ben Souwen (Eindhoven Atletiek)

 foto 10 km Brab kampioenschappen teams: 1 Eindhoven Atletiek 1 57:56:18, 2 Tilburg Road Runners 1, 3 GAC gemert 1)

 

 

Aan bovenstaand bericht kunnen geen rechten worden ontleend.